Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Name
pt: Nome

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Rótulo

en: Mail
pt: E-mail

en: Defaults
pt: Padrões

en: Collapsed
pt: Recolhido(a)

en: Entity
pt: Entidade

en: Results per page
pt: Resultados por página
