Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Mail
sk: Pošta

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Entity
sk: Entita

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku
