Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Mail
sv: E-post

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Entity
sv: Objekt

en: Results per page
sv: Träffar per sida
