Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Entity
ta: உருப்படி
