Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Search
tr: Ara

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Mail
tr: Posta

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Collapsed
tr: Kapalı

en: Entity
tr: Nesne
