Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: - None -
uk: - Немає -

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Mail
uk: Пошта

en: Widget
uk: Віджет

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Entity
uk: Сутність

en: Results per page
uk: Результатів на сторінку

en: No users found.
uk: Жодних користувачів не знайдено.
