Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: category
ar: التصنيف

en: Fields
ar: الحقول

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
