Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Categories
bs: Kategorije

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: category
bs: kategorija

en: Fields
bs: Polja
