Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: category
ca: categoria

en: Fields
ca: Camps

en: Machine Name
ca: Nom màquina
