Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Categories
cs: Kategorie

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: category
cs: kategorie

en: Fields
cs: Pole

en: Machine Name
cs: Strojový název
