Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Categories
cy: Categorïau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Category
cy: Categori

en: category
cy: categori

en: Fields
cy: Meysydd
