Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Categories
et: Kategooriad

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: categories
et: kategooriad

en: category
et: kategooria

en: Fields
et: Väljad

en: Machine Name
et: Masinnimi
