Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: category
fi: kategoria

en: Fields
fi: Kentät

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
