Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Categories
gl: Categorías

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: categories
gl: categorías

en: category
gl: categoría

en: Fields
gl: Campos

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
