Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Categories
he: קטגוריות

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: categories
he: סיווגים

en: category
he: קטגוריה

en: Fields
he: שדות

en: Machine Name
he: שם מכונה
