Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Categories
is: Flokkar

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: category
is: flokkur

en: Fields
is: Svæði

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
