Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Categories
it: Categorie

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: category
it: categoria

en: Fields
it: Campi

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
