Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Weight
ja: ウェイト

en: Category
ja: カテゴリー

en: categories
ja: カテゴリー

en: category
ja: カテゴリー

en: Fields
ja: フィールド

en: Machine Name
ja: システム内部名称
