Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Categories
jv: Kategori

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: category
jv: kategori

en: Fields
jv: Field
