Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: category
kn: ವರ್ಗ
