Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: categories
lv: kategorijas

en: category
lv: kategorija

en: Fields
lv: Lauki
