Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: categories
mr: गट

en: category
mr: गट
