Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Categories
nl: Categorieën

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: category
nl: categorie

en: Fields
nl: Velden

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
