Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Categories
pl: Kategorie

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: categories
pl: kategorie

en: category
pl: kategoria

en: Fields
pl: Pola

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
