Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Categories
sv: Kategorier

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: categories
sv: kategorier

en: category
sv: kategori

en: Fields
sv: Fält

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
