Profile Lite (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: category
tr: kategori

en: Fields
tr: Alanlar

en: Machine Name
tr: Makine Adı
