Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Categories
af: Kategorieë

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: categories
af: kategorieë

en: category
af: kategorie
