Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: categories
be: катэгорыі

en: category
be: катэгорыя

en: Fields
be: Палі

en: %name: Edit own category
be: %name: Рэдагаваць уласную катэгорыю

en: %name: Edit any category
be: %name: Рэдагаваць любую катэгорыю
