Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Categories
da: Kategorier

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: categories
da: kategorier

en: category
da: kategori

en: Fields
da: Felter

en: Machine Name
da: Maskinnavn
