Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Categories
de: Kategorien

en: Weight
de: Gewichtung

en: Category
de: Kategorie

en: categories
de: Kategorien

en: category
de: Kategorie

en: Fields
de: Felder

en: Machine Name
de: Systemname
