Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: category
el: κατηγορία

en: Fields
el: Πεδία
