Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: category
eo: kategorio

en: Fields
eo: Kampoj
