Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Categories
es: Categorías

en: Weight
es: Peso

en: Category
es: Categoría

en: categories
es: categorías

en: category
es: categoría

en: Fields
es: Campos

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
