Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: categories
eu: kategoriak

en: category
eu: kategoria

en: Fields
eu: Eremuak
