Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: categories
fa: دسته‌ها

en: category
fa: دسته‌بندی

en: Fields
fa: فیلدها
