Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: category
gu: શ્રેણી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
