Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Categories
hi: वर्ग

en: Weight
hi: मान

en: Category
hi: वर्ग

en: category
hi: विभाग

en: Fields
hi: क्षेत्र
