Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Categories
hr: Kategorije

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: category
hr: kategorija

en: Fields
hr: Polja
