Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: categories
hu: kategóriák

en: category
hu: kategória

en: Fields
hu: Mezők

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
