Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: category
hy: կատեգորիա

en: Fields
hy: Դաշտեր
