Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Categories
id: Kategori

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: categories
id: kategori

en: category
id: kategori

en: Fields
id: Bidang isian

en: Machine Name
id: Nama Mesin
