Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: category
ka: კატეგორია

en: Fields
ka: ველები
