Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Categories
kk: Категория

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: category
kk: категориясы

en: Fields
kk: Өрістер
