Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: categories
lt: Kategorijos

en: category
lt: kategorija

en: Fields
lt: Laukeliai
