Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Categories
oc: Categorias

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: category
oc: categoria

en: Fields
oc: Camps

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
