Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Categories
ru: Категории

en: Weight
ru: Вес

en: Category
ru: Категория

en: categories
ru: категории

en: category
ru: категория

en: Fields
ru: Поля

en: Machine Name
ru: Машинное имя
