Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Categories
sk: Kategórie

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: categories
sk: kategórie

en: category
sk: kategória

en: Fields
sk: Polia

en: Machine Name
sk: Strojový názov
