Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: categories
sq: kategoritë

en: category
sq: kategoria
