Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: category
th: หมวดหมู่

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
