Profile Lite (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Categories
uk: Категорії

en: Weight
uk: Вага

en: Category
uk: Категорія

en: categories
uk: категорії

en: category
uk: категорія

en: Fields
uk: Поля

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
